TOP doména Právník.cz (140-170 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně!) je na prodej. Konkrétní nabídky zasílejte přes kontaktní formulář.
tisk

Podmínky služby vzorů smluv serveru Právník.cz

 1. Provozovatelem webových stránek www.pravnik.cz je obchodní společnost WEDOS, a.s.
 2. Služba vzorů smluv slouží k poskytování předloh smluvních dokumentů. Služba neumožňuje vypracování konkrétní smlouvy, potřebné údaje a další skutečnosti si musí zájemce do vzoru smlouvy doplnit sám.
 3. Administrativní poplatek za využití této služby činí 10,- Kč a hradí se prostřednictvím SMS. SMS se zasílá ve tvaru "WED" na číslo 9033310. Do několika minut dorazí zpět kód, který se vloží do formuláře pro získání přístupu ke vzoru smlouvy.
 4. Nelze použít kód ze SMS jiné ceny.
 5. Platnost SMS kódu je 24 hodin. Pokud není do té doby využit, stává se neplatným a v takovém případě se uhrazený poplatek nevrací.
 6. Poplatky, zaplacené přes SMS, se nevrací, ani v případě, že SMS kód zájemce nevyužije či není spokojen se službou atd.
 7. Pro zaplacení poplatku formou SMS musí mít zákazník u mobilního operátora pro své telefonní číslo aktivovánu službu Premium SMS. Bez této služby nelze využívat tyto speciálně zpoplatněné SMS.
 8. Jeden SMS kód lze využít pouze pro získání jednoho vzoru smlouvy.
 9. Přístup k souboru vzoru smlouvy je platný po dobu 1 hodiny od zadání SMS kódu. Uživatel by si měl soubor stáhnout okamžitě po jeho zpřístupnění. Jestliže uživatel opustí stránku s odkazem ke stažení souboru, nemusí mu být již soubor zpřístupněn.
 10. Provozovatel nenese zodpovědnost za správnost a úplnost smluv, vyhotovených uživatelem využitím vzorů, získaných z této služby. Požaduje-li pečlivé vyhotovení a garantované vyhotovéní smlouvy či jiného právního dokumentu, měl by zájemce využít služeb advokátní kanceláře na www.pravnik.org

Právo

Uživatel/klient

Login:
Heslo:

- Registrace

Rejstříky

Katalog stránek

+ přidat odkaz

Rodinný právník - pojištění právní ochrany

Pojištění právní ochrany vám nabídne pomoc ve složitých či naléhavých situacích – např. telefonické poradenství, kontrola smluv, zastoupení advokátem, zajištění svědků, zaplacení kauce, uhrazení nákladů specialistů, poplatků a nákladů na soudní řízení, znalecké posudky, výdajů a nákladů protistrany a státu, nákladů pojištěného na cesty k soudu atd.

Rodinný právník ochrání celou vaši rodinu např. v případech:

 • spory o náhradu škody
 • spotřebitelské spory (reklamace)
 • spory ze smluv o úvěru
 • spory s dodavateli služeb
 • pracovně-právní spory
 • spory související s koupí domu nebo bytu, nájemní spory
 • sousedské spory
 • trestní a správní řízení
 • ochrana spojená s provozem motorového vozidla (řízení po dopravní nehodě, náhrada škody, spor s opravnou)

Více informací: Pojištění právní ochrany rodiny (rodinný právník)