TOP doména Právník.cz (140-170 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně!) je na prodej. Konkrétní nabídky zasílejte přes kontaktní formulář.
tisk

Pravidla diskuzí

Diskuzní fóra jsou určena pro veřejné diskuze návštěvníků serveru www.pravnik.cz. Účastníci diskuzí mohou libovolně vkládat své příspěvky nebo na vložené příspěvky ostatních reagovat. Nikomu však nevzniká nárok na to, aby kdokoliv reagoval na jím vložené příspěvky, protože reakce na ně jsou založeny čistě na dobrovolnosti ostatních účastníků diskuzí.

Žádáme návštěvníky diskuzí, aby při vkladání příspěvků zachovávali pravidla slušnosti, vyvarovali se vulgarismů a nepřiměřeného osočování ostatních účastníků. Příspěvky by se měly vztahovat k zaměření tohoto serveru , zj. tedy k právní tématice.

Provozovatel serveru si vyhrazuje právo odstranit jakékoliv příspěvky s nežádoucím obsahem, případně zablokovat přístup těm účastníkům, kteří budou do diskuzí takové příspěvky vkládat nebo se budou chovat hrubě k ostatním účastníkům.

Provozovatel nebude na žádosti tazatelů jimi dříve vložené dotazy mazat. Tím by ztrácelo celé diskuzní fórum smyslu.

Stejně tak je na každém, aby zvážil, zda dotaz či odpověď vloží do fóra pod svým skutečným jménem nebo ne. Jen z důvodu uvedení pravého jména NEBUDOU DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKY MAZÁNY.

Jakékoliv příspěvky účastníků vložené do diskuzí vyjadřují výhradně jejich názory a stanoviska a provozovatel serveru nenese za příspěvky účastníků žádnou odpovědnost.

Děkujeme všem účastníkům diskuzí, kteří respektují tato základní pravidla a zachovávají korektní přístup k diskuzím.


Poslední aktualizace stránky: 13.09.2010

Právo

Uživatel/klient

Login:
Heslo:

- Registrace

Rejstříky

Katalog stránek

+ přidat odkaz

Rodinný právník - pojištění právní ochrany

Pojištění právní ochrany vám nabídne pomoc ve složitých či naléhavých situacích – např. telefonické poradenství, kontrola smluv, zastoupení advokátem, zajištění svědků, zaplacení kauce, uhrazení nákladů specialistů, poplatků a nákladů na soudní řízení, znalecké posudky, výdajů a nákladů protistrany a státu, nákladů pojištěného na cesty k soudu atd.

Rodinný právník ochrání celou vaši rodinu např. v případech:

  • spory o náhradu škody
  • spotřebitelské spory (reklamace)
  • spory ze smluv o úvěru
  • spory s dodavateli služeb
  • pracovně-právní spory
  • spory související s koupí domu nebo bytu, nájemní spory
  • sousedské spory
  • trestní a správní řízení
  • ochrana spojená s provozem motorového vozidla (řízení po dopravní nehodě, náhrada škody, spor s opravnou)

Více informací: Pojištění právní ochrany rodiny (rodinný právník)