TOP doména Právník.cz (140-170 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně!) je na prodej. Konkrétní nabídky zasílejte přes kontaktní formulář.
tisk

Prohlášení o odpovědnosti

Veškeré odpovědi redakce na dotazy a příspěvky uživatelů serveru www.pravnik.cz (dále jen „server“) jsou poskytovány bezplatně a tudíž bez záruky. Jestliže se uživatel rozhodne postupovat v souladu s informacemi redakce, činí tak pouze na vlastní odpovědnost. Dojde-li v důsledku toho ke vzniku jakékoliv hmotné či nehmotné škody nebo újmy, nenese za ni provozovatel ani redakce jakoukoli odpovědnost.

Právně vzdělání členové redakce odpovídají na dotazy s cílem poskytnout uživatelům serveru základní a obecnou orientaci v jejich problémech. Jedná se o služby na nekomerční bázi, které nemohou dostatečně nahradit poskytování individuálních právních služeb a v žádném případě nejsou určeny ke komplexnímu právnímu řešení jednotlivých případů.

Informace v odpovědích vycházejí z právního stavu platného v době vložení dotazu. Upozorňujeme, že odpovědi staršího data tedy nemusejí odpovídat aktuálnímu stavu.


Poslední aktualizace stránky: 22.01.2008

Právo

Právník.cz na Facebooku

Uživatel/klient

Login:
Heslo:

- Registrace

Rejstříky

Katalog stránek

+ přidat odkaz

Provizní systém

Provozovatel těchto stránek - obchodní společnost WEDOS a.s. nabízí nástroj, který Vám umožní vydělávat za reklamu a zprostředkování objednávek zboží a služeb této společnosti.

BONUS 100,- Kč již za aktivaci provizního systému

provizní systém »