TOP doména Právník.cz (140-170 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně!) je na prodej. Konkrétní nabídky zasílejte přes kontaktní formulář.

pokuta za ztratu obcanskeho prukazu - fórum

Kategorie: Občanské právo / Různé

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Vyhledávání - diskuze
Hledaná slova:

Ztrata OP ,pokuta

Ondřeh Červinka, 09.03.2009 12:22:44

dobry den stratil sem OP a prisel nmi dopis ze muzu dostat pokutu az 10000 , OP uz nemam kolem pul roku nevite kolik by +- moje pokuta mohla delat dekuji za odpoved

Re: Ztrata OP ,pokuta

Petr Petr, 09.03.2009 13:41:10

Tak to vám nepovím. Zeptejte se přímo na příslušném Městském úřadě, odd. správních činností - občanské průkazy.

Pokuta za ztrátu OP

Klára Bandíková, 02.01.2009 22:41:56

Dobrý den, prosím Vás, chtěla bych se zeptat,jaká mi hrozí pokuta za ztrátu OP, když jsem na úřad zašla až po měsíci..Děkuji za odpověď..

pokuta za ztratu obcanskeho prukazu

Milan Dzurko, 18.08.2008 18:51:32

dobry den, bohuzel jsem ztratil obcansky prukaz, kdyz jsem si sel delat novy prukaz, zaplatil jsem poplatek za novy ( kolek ), ale nikdo mi nerekl ze mi pracovnice na urade muze dat pokutu az 10 000 korun, zbezne jsem nahledl do materialu vztahujicich se k te pokute a dolni hranice neni stanovena, ja dostal pokutu 500 korun, bohuzel jsem mel u sebe 100 korun a tak sem se zeptal proc kdyz neni dana spodni hranice pokuty, proc nedostanu treba tech sto korun, pani mi s vysmechem rekla ze 100 korun neni zadna pokuta a ze kdyz nemam na zaplaceni ted postoupi pokutu prestupkovemu oddeleni. lze se nejak odvolat ? dodam ze do dnesniho dne jsem nebyl schopen pokutu uhradit.

Re: pokuta za ztratu obcanskeho prukazu

Mgr. Oldřich Topka, 22.08.2008 14:58:53

Dobrý den, ano, až bude rozhodnuto o přestupku, můžete se odvolat.
To, že Vám "nikdo nic neřekl" nehraje vůbec žádnou roli a jako argument Vám to nebude vůbec nic platné. I pro Vás platí to samé, co pro všechny ostatní, a to je stará dobrá zásada, že neznalost zákona nikoho neomlouvá.

Právo

Právník.cz na Facebooku

Uživatel/klient

Login:
Heslo:

- Registrace

Rejstříky

Katalog stránek

+ přidat odkaz

Provizní systém

Provozovatel těchto stránek - obchodní společnost WEDOS a.s. nabízí nástroj, který Vám umožní vydělávat za reklamu a zprostředkování objednávek zboží a služeb této společnosti.

BONUS 100,- Kč již za aktivaci provizního systému

provizní systém »